R550 Spiralli/takım lı boru temizleme makinesi 16 mm
Electric pipe cleaning machine for the effective removal of blockages in sewage pipes up to 100 mm diameter.
- The powerful motor operates reliably even against persistent blockages. Compact and robust design Extremely lightweight
Choosen variant
Buy online
Product description
Ideal for plumbers, janitors and pipe cleaners for the effective removal of blockages in sewage pipes up to 100 mm in diameter.
Functions and features
RO SERVICE+ garanti hizmetleri
230 V AC
Scope of delivery
- R 550Führungschlauch 2 mStandard Spirale 16 mm x 5 mSpiralkorb 16 mmGerader Bohrer 16 mmKeulenbohrer 16 mmBlattbohrer 16/25 mmTrennschlüssel 16 mmFührungshandschuheROWONAL-SprayROCASE
Technical data
The most important facts at a glance
| Gerilim (min-maks) | 230 V |
| Çap (min-maks) | 20 – 100 mm |
| Spiral çap (min-maks) | 8 – 16 mm |
| Çalışma alanı çap mm (min-maks) | 20 - 100 mm |
| Çalışma alanı uzunluğ (min-maks) | 0 – 40 m |
| Çıkış gücü (min-maks) | 440 – 440 W |
| Hız | 583 rpm |
| Güç fişi türü | Fiş tipi F (CEE 7/4) |