Spiral/takım seti li R600 Boru temizleme makinesi 16-22 mm
Electric pipe cleaning machine for effective removal of blockages in sewage pipes up to 150 mm diameter.
- Suitable for indoor and outdoor use The powerful motor operates reliably even against persistent blockages. Compact and robust design
Choosen variant
Buy online
Product description
Ideal for plumbers, janitors and pipe cleaners for the effective removal of blockages in sewage pipes up to 150 mm in diameter.
Functions and features
RO SERVICE+ garanti hizmetleri
230 V AC
25 Bonus Points
Scope of delivery
- R600, boru temizleme cihazı, 230 VKılavuz hortumu,16 mm bobin setiBobin seti 22 mmBobin sepeti 16 mm5×16 mm standart spiralDüz matkap ucu 16 mmAmpul burgu 16 mmDüz matkap ucu 16/25 mmAyırma pimi 16 mm22 mm spiral sepet5 × 22 mm standart spiralDüz matkap ucu 22 mmAmpul burgu 22Huni matkap ucu 22 mmKürek başlı kesici 22 / 65 mmÇatal kesme başlığı 22 / 76 mmAyırma pimi 22/32 mmKılavuz eldivenleri, sol / sağROWONAL spreyROCASE
Technical data
The most important facts at a glance
| Giriş gücü (min-maks) | 620 – 620 W |
| Gerilim (min-maks) | 220 – 240 V |
| Çap (min-maks) | 8 – 22 mm |
| Spiral çap (min-maks) | 8 – 22 mm |
| Çalışma alanı çap mm (min-maks) | 20 - 150 mm |
| Çalışma alanı uzunluğ (min-maks) | 0 – 60 m |
| Çıkış gücü (min-maks) | 400 – 400 W |
| Hız | 467 rpm |
| Güç fişi türü | Fiş tipi F (CEE 7/4) |