Spiral takım seti SMK ile R600, 16-22 mm
Electric pipe cleaning machine for effective removal of blockages in sewage pipes up to 150 mm diameter.
- Suitable for indoor and outdoor use The powerful motor operates reliably even against persistent blockages. Compact and robust design
Choosen variant
Buy online
Product description
Ideal for plumbers, janitors and pipe cleaners for the effective removal of blockages in sewage pipes up to 150 mm in diameter.
Functions and features
RO SERVICE+ garanti hizmetleri
230 V AC
33 Bonus Points
Scope of delivery
- ROTHENBERGER R600 RohrreinigungsmaschineFührungsschlauchSpiralkorb 16mm3 x 16mm SMK SpiralenGerader Bohrer 16 mmKeulenbohrer 16 mmBlattbohrer 16/25 mmTrennschlüssel 16 mmSpiralkorb 22 mm4,5 x 22 mm SMK SpiralenROCASE mit TiefzieheinlageGerader Bohrer 22 mmKeulenbohrer 22 mmTrichterbohrer 22 mm,Schaufelkopfbohrer 22/65 mmGabelschneidkopf 22/76 mmTrennschlüssel 22/32 mmFührungshandschuheROWONAL-Spray
Technical data
The most important facts at a glance
| Giriş gücü (min-maks) | 620 – 620 W |
| Gerilim (min-maks) | 220 – 240 V |
| Çap (min-maks) | 8 – 22 mm |
| Spiral çap (min-maks) | 0,3 – 0,8 Zoll |
| Çalışma alanı çap mm (min-maks) | 20 - 150 mm |
| Çalışma alanı uzunluğ (min-maks) | 0 – 60 mm |
| Çıkış gücü (min-maks) | 400 – 400 W |
| Hız | 467 rpm |
| Güç fişi türü | Fiş tipi C (CEE 7/16) |